Котигорошко

Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Інформація про садок КОТИГОРОШКО

 

 

 

 

 "КОТИГОРОШКУ - 35 РОКІВ"

 

 

«ДИТИНСТВО - ЦЕ РАНОК ЖИТТЯ

ЛЮДИНИ, А РАНОК МАЄ БУТИ ЩАСЛИВИМ»

С.РУСОВА

 

 

ШАНОВНІ ПАНІ ТА ПАНОВЕ, КОЛЕГИ!

 

35 років щодня, як шум прибою оживає і завмирає таке бурхливе життя в дитсадочку.

Щороку змінюються діти: одні приходять в садочок ще зовсім кумедними малюками, інші полишають його поважними чумучками та всезнайками.

За 35 років у нас виросло багато вихованців, змінювалися педагоги. Прийшовши зовсім юними, набирались знань та досвіду. Випадкові в дошкіллі люди не затримувались.

Пробігали роки, змінювались час від часу люди, оновлювався інтер’єр, змінювались погляди в освіті та вихованні. Тільки здається у підходах до природи особливих змін не відбулося.

Хіба . що з маленьких безпорадних саджанців берізок посаджених з великими надіями і сподіваннями на велич і красу рівно 35 років потому, виросли в міру стрункі, білокурі, невимовно красиві в різні пори року берізки

 

які зачаровують своєю дівочою красою не тільки малят, а й кожного з нас, дорослих.

Змінили роки і дубочок горобину і яблуньки, туї та ялинки

 

ніжні, тендітні,примхливі паростки декоративного винограду

висадженого тільки в «Котигорошку». 

Гордий і величавий кремезний дуб

влітку захищає від спеки, взимку від вітру і морозу. 

А яке щастя для синичок, дятлів, сорок поселитися в його надійній, безпечній кроні.

Краса і гордість «Котигорошку» - виноград «дівочий» . Його красу і казковість не зможе передати жоден художник, крім самого головного на землі художника -  ПРИРОДИ Калюжки.

Ми пишаємося з того, що маємо таке неоціниме багатство, в яке вкладена велика повсякденна, кропітка, систематична людська праця і любов.

Дата відкриття дошкільного закладу – 06 листопада 1976 року.

З 1976 року по 14 вересня 1993 року заклад знаходився на балансі Черкаського заводу телеграфної апаратури.

З 15 вересня 1993 року по 31 серпня 1996 року знаходився на балансі 125 Авторемонтного заводу (в/ч А 3311).

З 01 вересня 1996 року по теперішній час на балансі Черкаської міської ради.

Ось уже 35 років ми створюємо затишний острівець добра і любові для малят

Робота нашого колективу спрямована на те, щоб дитина почувала себе комфортно. 

Для цього ми створюємо оптимальні умови, зорієнтовані на особистісний гармонійний розвиток дошкільнят

 

За роки існування із стін дитячого садка вийшло понад 5000 дітей.

 

Багато змін, труднощів було на шляху «Котигорошка», але незмінним творчий колектив, який налічує 14 педагогічних працівників,з яких

-1 спеціаліст вищої категорії,

-2 спеціалісти – 1 категорії

-11 – спеціалісти

Заклад розрахований на 6 груп обладнаний всім необхідним, із них 1 група раннього віку, 5 груп дошкільного віку)

В 1996 році розпочато співробітництво з дитячим садком м.Ганновер (Німеччина), яке було започатковане особисто завідувачем ДНЗ Григораш О.Є. під час дружнього візиту в дошкільний заклад м. Ганновер(Німеччина).  

Німецькі друзі наносили відповідні візити та дарували подарунки під час їх перебування в Україні.

  

Про українських дітей дошкільного закладу №65 дізналися читачі газети РОНЕНБЕРГ- БЛІК адміністративного округу Роненберг, в якій шла мова про співпрацю та допомогу, була фотокартка вихованців дитячого садка. 

Адміністрація та педагогічний колектив працюють відповідно до Законів України «Про освіти», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Національною доктриною розвитку освіти в Україні». «Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні». Указів Президента України, рішень Уряду України, наказів Міністерства освіти і науки України, органів управління всіх рівнів з питань освіти і виховання, правил і норм охорони праці, техніки безпеки, а також Статуту і локальних правових актів для дошкільного навчального закладу, дотримуються норм Конвенції про права дитини.

Чудова професія у наших вихователів – бути фантазерами і педагогами, акторами, яким ніхто не аплодує, лікарями, до порад яких не завжди дослухаються.

Досвідчені висококваліфіковані педагоги: Шаленська Галина Тимофіївна, Пащенко Марія Михайлівна, Люта Надія Петрівна, Сідельова Лариса Анатоліївна, Мерінова Ірина Степанівна, Рибак Зінаїда Пилипівна прагнуть зробити цікавим і пізнавальним кожне заняття, змістовнішою кожну гру, прогулянку.

І в кожної з них свої творчі знахідки, здобутки на цьому шляху передаючи досвід молодим спеціалістам.

Вся робота колективу спрямована на особистісний розвиток  кожної дитини, розвитку в неї ціннісного ставлення до світу ПРИРОДИ,   Самої Себе. Розвиток фізично загартованої, пізнавально активної, соціально адаптованої духовно багатої особистості.

Мета і завдання колективу обумовлені проблемною темою «Формування інтелекту, національної свідомості . Виховання патріотизму у дітей, ставлення до військової служби в Збройних силах України

Враховуючи вимоги сьогодення та з метою досягнення належного рівня якості дошкільної освіти в закладі створені такі умови:

-         З метою підвищення рівня професійної майстерності педагогів проводились методичні дні та години, засідання педагогічної ради, педагогічні читання, семінари-практикуми, наради при завідувачі, консультації, засідання круглого столу, працює творча група та багато інших видів роботи, які спрямовані на вирішення питань розкриття творчого потенціалу всіх учасників навчально-виховного процесу;

-         Планомірно проводилась робота по підвищенню фахової майстерності педагогічних працівників (атестації педагогів, відвідування курсів підвищення кваліфікації педагогів в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників, відвідування методоб’єднань вихователів міста, завідувачів, методистів, медсестер, взаємовідвідування занять між колегами, самосвіта педагогів).

-         Проводиться робота щодо покращення матеріально-технічної бази дошкільного закладу..

В дошкільному закладі організоване раціональне, збалансоване, трьохразове харчування дітей згідно Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом МОН України від 17.04.2006 року № 298/227.

Важливим органом самоврядування у дошкільному закладі – є Рада дошкільного закладу, яка приймає активну участь в житті дітей.. Вникає в організацію всіх питань, пов’язаних з життям та здоров’ям дітей, перш за все – це організація раціонального повноцінного харчування  

З метою чіткого контролю за організацією харчування в ДНЗ створена Рада по харчуванню.

 

Вхід
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • Мебелі на замовлення
  • Дизайн
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0